Vamtvandsundervisning

  • Holdnr
  • Kursus
  • Startdato
  • Underviser
  • Sted

Holdnr

Kursus

Startdato

Underviser

Sted

2024-51

Varmtvandsundervisning

Man
12.08.24 kl. 09.00

Bettina Vogt Hansen

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-51

Start: Man 12.08.24 kl. 09.00

Underviser: Bettina Vogt Hansen

Sted: Arena Aabenraa

2024-52

Varmtvandsundervisning

Man
12.08.24 kl. 09.40

Bettina Vogt Hansen

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-52

Start: Man 12.08.24 kl. 09.40

Underviser: Bettina Vogt Hansen

Sted: Arena Aabenraa

2024-53

Varmtvandsundervisning

Man
12.08.24 kl. 10.30

Bettina Vogt Hansen

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-53

Start: Man 12.08.24 kl. 10.30

Underviser: Bettina Vogt Hansen

Sted: Arena Aabenraa

2024-54

Varmtvandsundervisning

Man
12.08.24 kl. 11.10

Bettina Vogt Hansen

Arena Aabenraa

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-54

Start: Man 12.08.24 kl. 11.10

Underviser: Bettina Vogt Hansen

Sted: Arena Aabenraa

2024-55

Varmtvandsundervisning

Tir
13.08.24 kl. 08.30

Tine Schmidt

Arena Aabenraa

Få pladser

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-55

Start: Tir 13.08.24 kl. 08.30

Underviser: Tine Schmidt

Sted: Arena Aabenraa

2024-56

Varmtvandsundervisning

Tir
13.08.24 kl. 09.10

Tine Schmidt

Arena Aabenraa

Få pladser

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-56

Start: Tir 13.08.24 kl. 09.10

Underviser: Tine Schmidt

Sted: Arena Aabenraa

2024-57

Varmtvandsundervisning

Tir
13.08.24 kl. 10.00

Tine Schmidt

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-57

Start: Tir 13.08.24 kl. 10.00

Underviser: Tine Schmidt

Sted: Arena Aabenraa

2024-58

Varmtvandsundervisning

Tir
13.08.24 kl. 10.40

Merete Zachariassen Jepsen

Arena Aabenraa

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-58

Start: Tir 13.08.24 kl. 10.40

Underviser: Merete Zachariassen Jepsen

Sted: Arena Aabenraa

2024-59

Varmtvandsundervisning

Tir
13.08.24 kl. 11.20

Merete Zachariassen Jepsen

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-59

Start: Tir 13.08.24 kl. 11.20

Underviser: Merete Zachariassen Jepsen

Sted: Arena Aabenraa

2024-60

Varmtvandsundervisning

Tir
13.08.24 kl. 16.00

Klaudia Blaszczyszyn

Rødekro Svømmehal

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-60

Start: Tir 13.08.24 kl. 16.00

Underviser: Klaudia Blaszczyszyn

Sted: Rødekro Svømmehal

2024-61

Varmtvandsundervisning

Tir
13.08.24 kl. 16.40

Klaudia Blaszczyszyn

Rødekro Svømmehal

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-61

Start: Tir 13.08.24 kl. 16.40

Underviser: Klaudia Blaszczyszyn

Sted: Rødekro Svømmehal

2024-62

Varmtvandsundervisning

Tir
13.08.24 kl. 17.20

Klaudia Blaszczyszyn

Rødekro Svømmehal

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-62

Start: Tir 13.08.24 kl. 17.20

Underviser: Klaudia Blaszczyszyn

Sted: Rødekro Svømmehal

2024-63

Varmtvandsundervisning

Ons
14.08.24 kl. 11.30

Merete Zachariassen Jepsen

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-63

Start: Ons 14.08.24 kl. 11.30

Underviser: Merete Zachariassen Jepsen

Sted: Arena Aabenraa

2024-64

Varmtvandsundervisning

Ons
14.08.24 kl. 12.10

Merete Zachariassen Jepsen

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-64

Start: Ons 14.08.24 kl. 12.10

Underviser: Merete Zachariassen Jepsen

Sted: Arena Aabenraa

2024-65

Varmtvandsundervisning

Tor
15.08.24 kl. 14.05

Tine Schmidt

Rødekro Svømmehal

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-65

Start: Tor 15.08.24 kl. 14.05

Underviser: Tine Schmidt

Sted: Rødekro Svømmehal

2024-66

Varmtvandsundervisning

Tor
15.08.24 kl. 14.50

Tine Schmidt

Rødekro Svømmehal

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-66

Start: Tor 15.08.24 kl. 14.50

Underviser: Tine Schmidt

Sted: Rødekro Svømmehal

2024-68

Varmtvandsundervisning

Tor
15.08.24 kl. 15.00

Lars Kjelde

Arena Aabenraa

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-68

Start: Tor 15.08.24 kl. 15.00

Underviser: Lars Kjelde

Sted: Arena Aabenraa

2024-67

Varmtvandsundervisning

Tor
15.08.24 kl. 15.30

Tine Schmidt

Rødekro Svømmehal

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-67

Start: Tor 15.08.24 kl. 15.30

Underviser: Tine Schmidt

Sted: Rødekro Svømmehal

2024-69

Varmtvandsundervisning

Tor
15.08.24 kl. 15.40

Lars Kjelde

Arena Aabenraa

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-69

Start: Tor 15.08.24 kl. 15.40

Underviser: Lars Kjelde

Sted: Arena Aabenraa

2024-70

Varmtvandsundervisning

Tor
15.08.24 kl. 17.00

Tanya Eichen

Fjordskolen, Kruså

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-70

Start: Tor 15.08.24 kl. 17.00

Underviser: Tanya Eichen

Sted: Fjordskolen, Kruså

2024-71

Varmtvandsundervisning

Tor
15.08.24 kl. 17.45

Tanya Eichen

Fjordskolen, Kruså

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-71

Start: Tor 15.08.24 kl. 17.45

Underviser: Tanya Eichen

Sted: Fjordskolen, Kruså

2024-72

Varmtvandsundervisning

Tor
15.08.24 kl. 18.30

Tanya Eichen

Fjordskolen, Kruså

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-72

Start: Tor 15.08.24 kl. 18.30

Underviser: Tanya Eichen

Sted: Fjordskolen, Kruså

2024-73

Varmtvandsundervisning

Tor
15.08.24 kl. 19.15

Tanya Eichen

Fjordskolen, Kruså

Få pladser

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-73

Start: Tor 15.08.24 kl. 19.15

Underviser: Tanya Eichen

Sted: Fjordskolen, Kruså

2024-74

Varmtvandsundervisning

Fre
16.08.24 kl. 08.30

Martin Odmand Jørgensen

Arena Aabenraa

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-74

Start: Fre 16.08.24 kl. 08.30

Underviser: Martin Odmand Jørgensen

Sted: Arena Aabenraa

2024-75

Varmtvandsundervisning

Fre
16.08.24 kl. 09.10

Martin Odmand Jørgensen

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-75

Start: Fre 16.08.24 kl. 09.10

Underviser: Martin Odmand Jørgensen

Sted: Arena Aabenraa

2024-76

Varmtvandsundervisning

Fre
16.08.24 kl. 11.10

Martin Odmand Jørgensen

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-76

Start: Fre 16.08.24 kl. 11.10

Underviser: Martin Odmand Jørgensen

Sted: Arena Aabenraa