Vamtvandsundervisning

  • Holdnr
  • Kursus
  • Startdato
  • Underviser
  • Sted

Holdnr

Kursus

Startdato

Underviser

Sted

2024-01

Varmtvandsundervisning

Man
08.01.24 kl. 09.00

Bettina Vogt Hansen

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-01

Start: Man 08.01.24 kl. 09.00

Underviser: Bettina Vogt Hansen

Sted: Arena Aabenraa

2024-02

Varmtvandsundervisning

Man
08.01.24 kl. 09.40

Bettina Vogt Hansen

Arena Aabenraa

Få pladser

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-02

Start: Man 08.01.24 kl. 09.40

Underviser: Bettina Vogt Hansen

Sted: Arena Aabenraa

2024-03

Varmtvandsundervisning

Man
08.01.24 kl. 10.30

Bettina Vogt Hansen

Arena Aabenraa

Få pladser

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-03

Start: Man 08.01.24 kl. 10.30

Underviser: Bettina Vogt Hansen

Sted: Arena Aabenraa

2024-04

Varmtvandsundervisning

Man
08.01.24 kl. 11.10

Bettina Vogt Hansen

Arena Aabenraa

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-04

Start: Man 08.01.24 kl. 11.10

Underviser: Bettina Vogt Hansen

Sted: Arena Aabenraa

2024-05

Varmtvandsundervisning

Tir
09.01.24 kl. 08.30

Tove Schultz Lund

Arena Aabenraa

Få pladser

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-05

Start: Tir 09.01.24 kl. 08.30

Underviser: Tove Schultz Lund

Sted: Arena Aabenraa

2024-06

Varmtvandsundervisning

Tir
09.01.24 kl. 09.10

Tove Schultz Lund

Arena Aabenraa

Få pladser

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-06

Start: Tir 09.01.24 kl. 09.10

Underviser: Tove Schultz Lund

Sted: Arena Aabenraa

2024-07

Varmtvandsundervisning

Tir
09.01.24 kl. 10.00

Tove Schultz Lund

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-07

Start: Tir 09.01.24 kl. 10.00

Underviser: Tove Schultz Lund

Sted: Arena Aabenraa

2024-08

Varmtvandsundervisning

Tir
09.01.24 kl. 10.40

Merete Zachariassen Jepsen

Arena Aabenraa

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-08

Start: Tir 09.01.24 kl. 10.40

Underviser: Merete Zachariassen Jepsen

Sted: Arena Aabenraa

2024-09

Varmtvandsundervisning

Tir
09.01.24 kl. 11.20

Merete Zachariassen Jepsen

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-09

Start: Tir 09.01.24 kl. 11.20

Underviser: Merete Zachariassen Jepsen

Sted: Arena Aabenraa

2024-10

Varmtvandsundervisning

Tir
09.01.24 kl. 16.00

Klaudia Blaszczyszyn

Rødekro Svømmehal

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-10

Start: Tir 09.01.24 kl. 16.00

Underviser: Klaudia Blaszczyszyn

Sted: Rødekro Svømmehal

2024-11

Varmtvandsundervisning

Tir
09.01.24 kl. 16.40

Klaudia Blaszczyszyn

Rødekro Svømmehal

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-11

Start: Tir 09.01.24 kl. 16.40

Underviser: Klaudia Blaszczyszyn

Sted: Rødekro Svømmehal

2024-12

Varmtvandsundervisning

Tir
09.01.24 kl. 17.20

Klaudia Blaszczyszyn

Rødekro Svømmehal

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-12

Start: Tir 09.01.24 kl. 17.20

Underviser: Klaudia Blaszczyszyn

Sted: Rødekro Svømmehal

2024-13

Varmtvandsundervisning

Ons
10.01.24 kl. 11.30

Merete Zachariassen Jepsen

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-13

Start: Ons 10.01.24 kl. 11.30

Underviser: Merete Zachariassen Jepsen

Sted: Arena Aabenraa

2024-14

Varmtvandsundervisning

Ons
10.01.24 kl. 12.10

Merete Zachariassen Jepsen

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-14

Start: Ons 10.01.24 kl. 12.10

Underviser: Merete Zachariassen Jepsen

Sted: Arena Aabenraa

2024-15

Varmtvandsundervisning

Tor
11.01.24 kl. 15.00

Lars Kjelde

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-15

Start: Tor 11.01.24 kl. 15.00

Underviser: Lars Kjelde

Sted: Arena Aabenraa

2024-16

Varmtvandsundervisning

Tor
11.01.24 kl. 15.40

Lars Kjelde

Arena Aabenraa

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-16

Start: Tor 11.01.24 kl. 15.40

Underviser: Lars Kjelde

Sted: Arena Aabenraa

2024-17

Varmtvandsundervisning

Tor
11.01.24 kl. 17.00

Tanya Eichen

Fjordskolen, Kruså

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-17

Start: Tor 11.01.24 kl. 17.00

Underviser: Tanya Eichen

Sted: Fjordskolen, Kruså

2024-18

Varmtvandsundervisning

Tor
11.01.24 kl. 17.45

Tanya Eichen

Fjordskolen, Kruså

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-18

Start: Tor 11.01.24 kl. 17.45

Underviser: Tanya Eichen

Sted: Fjordskolen, Kruså

2024-19

Varmtvandsundervisning

Tor
11.01.24 kl. 18.30

Tanya Eichen

Fjordskolen, Kruså

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-19

Start: Tor 11.01.24 kl. 18.30

Underviser: Tanya Eichen

Sted: Fjordskolen, Kruså

2024-20

Varmtvandsundervisning

Tor
11.01.24 kl. 19.15

Tanya Eichen

Fjordskolen, Kruså

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-20

Start: Tor 11.01.24 kl. 19.15

Underviser: Tanya Eichen

Sted: Fjordskolen, Kruså

2024-21

Varmtvandsundervisning

Fre
12.01.24 kl. 08.30

Tove Schultz Lund

Arena Aabenraa

Få pladser

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-21

Start: Fre 12.01.24 kl. 08.30

Underviser: Tove Schultz Lund

Sted: Arena Aabenraa

2024-22

Varmtvandsundervisning

Fre
12.01.24 kl. 09.10

Tove Schultz Lund

Arena Aabenraa

Få pladser

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-22

Start: Fre 12.01.24 kl. 09.10

Underviser: Tove Schultz Lund

Sted: Arena Aabenraa

2024-23

Varmtvandsundervisning

Fre
12.01.24 kl. 11.10

Tove Schultz Lund

Arena Aabenraa

Venteliste

Varmtvandsundervisning

Holdnr: 2024-23

Start: Fre 12.01.24 kl. 11.10

Underviser: Tove Schultz Lund

Sted: Arena Aabenraa